Jdi na obsah Jdi na menu
 


Horor

Příspěvky

Texaský masakr motorovou pilou : Počátek

20. 8. 2008

Stanťe se svědky zrození zla, uvidíte jak se Thomas Hewitt stal nechvalně proslulým masovým vrahem, známým jako Kožená tvář. Dítě narozené za hrůzných okolností, pohozené v popelnici najde a adoptuje pomatená rodina Hewittů. Pod vlivem jejich morbidní výchovy Thomas rozvíjí svou zálibu v motorových pilách a mučení. Naneštěstí pro čtyři teenagery, které zatkne falešný šerif a přivleče do sadistického domu hrůzy rodiny Hewittů. Právě tam budou muset všichni bojovat o život s Koženou tváří.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Horor | Komentářů: 2

Boogeyman 2 (2007)

20. 8. 2008

Už od dětství provází Lauru paralyzující strach z Boogeymana. Právě kvůli němu se uchyluje do odlehlé léčebny, ve které našlo útočiště mnoho dalších pacientů – vězňů svých vlastních fobií. Ale i tento zdánlivě bezpečný úkryt jednoho dne přepadá hrůza. Boogeyman se totiž vrací a pacienty ústavu drží uvnitř jako v pasti. Jeho lov na nové oběti právě začíná. V hlavní roli hororového fi lmu se představuje Tobin Bell ze série SAW. Připravte se na hrůzyplnou hru kočky s myší, ve které vás zabije to, čeho se tolik bojíte.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Horor | Komentářů: 1

Královna prokletých (2002)

4. 8. 2008

ObrázekNa každého upíra prý dříve nebo později přijde pocit naprostého osamění. Nesmrtelnost je sice skvělá, ale k čemu je, když ji nelze s nikým sdílet. Upír Lestat se rozhodl pro dobrovolný spánek. Tóny hudby ho však probudily a on zatoužil po společnosti svých soukmenovců. Stane se temnou rockovou hvězdou a chystá se uspořádat jedinečný koncert, který má přilákat všechny upíry. Ale to už se za ním vydává bájná pramatka upírů Akasha a nechává za sebou jen zkázu. Poznat ho blíž chce i mladá dívka Jesse, členka monitorovací antivampirské skupiny Talamasca, která ho chce zachránit. A přichází i Lestatův učitel a přítel Marius. Schyluje se k poslednímu boji.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Horor | Komentářů: 1

Slunovrat (2008)

4. 8. 2008

ObrázekPo několika málo měsících od sebevraždy své sestry Sofie, odjíždí teenagerka Megan na letní prázdniny se svými nejlepšími přáteli. Na místě se brzy začínají dít zvláštní věci, které, jak Megan věří, připomínají přítomnost její sestry. Pokusí se s jejím duchem navázat kontakt.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Horor | Komentářů: 2

Příběhy ze života Alžběty, kněžny Čachtické (2008)

4. 8. 2008

ObrázekNetradiční pohled na legendu o Čachtické paní natočený v Čechách! Koupele v krvi mladých dívek, železná panna, kruté hrátky v zámeckých komnatách i sklepeních... Filmový příběh plný nejen drastických ale i odvážných erotických záběrů z mučírny Alžběty Čachtické přináší hororově laděná verze pověsti o krvavé uherské šlechtičně. V prvním příběhu Alžběta krutě potrestá lest své sestřenice Nory. Kněžna se koupe v krvi mladých urozených dívek, aby zůstala věčně mladá i krásná a dívky má dodat právě Nora. Ta však unese skupinu prostých vesničanek a za svou proradnost zaplatí životem.

 
Celý příspěvek | Rubrika: Horor | Komentářů: 3

požírač kostí

4. 8. 2008

 
Celý příspěvek | Rubrika: Horor | Komentářů: 1